Російський олігарх викупить українське золото у американців

Компаній російського мільярдера Прохорова планує купити акції золотовидобувного підприємства з активами в Україні.

OXM Group, контрольована російським бізнесменом Михайлом Прохоровим, і російська АТ Rustamov Group мають намір купити 100% акцій золотодобувної компанії Supatcha Resources Inc. (США) з активами в Україні.

Першою пропозицію про купівлю за ціною 1,75 долар за акцію зробила OXM Group, а потім надійшла пропозиція від Rustamov Group по 2,5 долара за акцію.

У повідомленні уточнюється, що Прохоров допомагав компанії Supatcha придбати права на два родовища в Україні раніше цього року.

Відносно Rustamov Group американська компанія повідомляє, що це інвестиційна фірма в Москві, підтримувана декількома відомими і забезпеченими російськими сім'ями.

Рада директорів Supatcha, до якої входять Микола Ягодка, Андрій Ясинський і Денис Ліптон, повідомила також, що розпочато процес залучення консультантів для надання допомоги компанії у відповідь на пропозиції, що надійшли.

Директори американської компанії рекомендують акціонерам не робити ніяких дій у відповідь на пропозиції, плануючи дати свої рекомендації 15 грудня або біля цієї дати.

Supatcha Resources Inc. позиціонує себе як компанія по розвідці золота, націлена на купівлю і розвиток активів в Україні. До останнього часу Supatcha не вела активної операційної діяльності.

Як повідомлялося раніше, у Дніпропетровській області концерн "Південьруда" видобуватиме золото. Рішення про надання спеціального дозволу на видобуток золота був прийнятий депутатами Дніпропетровської облради вчора на сесії обласної ради.

Читайте також:

Золото на Землі з'явилося після космічної катастрофи

У Дніпропетровській області видобуватимуть золото

Китай в 2010 році збільшив імпорт золота в шість разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: