Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сбербанк "накачав" мільйонами доларів свою філію в Україні

"Сбербанк" в Україні за підсумками минулого року отримав збиток в розмірі 7,6 млрд грн.

Російський "Сбербанк" збільшив статутний капітал дочірнього банку в Україні на 3,3 млрд грн, або на 15,9%, до 24,065 млрд грн.

Про це розповіли у прес-службі українського АО "Сбербанк".

В повідомленні пояснили, що в результаті збільшення статутного капіталу банк сформував додаткові резерви під кредити, а також збільшив достатність капіталу, уточнюється в повідомленні.

"Сбербанк" за підсумками минулого року отримав збиток в розмірі 7,6 млрд грн. Нацбанк України в січні оштрафував українську "дочку" на 94,737 млн грн за ризикову діяльність. Банк збирається оскаржити штраф в суді.

Нагадаємо, раніше Нацбанк вніс "дочку" іншого російського банку "ВТБ Банк" до категорії проблемних через зниження обсягу ліквідності та подальшим погіршенням фінансового стану. Тоді ж НБУ встановив для банку термін, під час якого він мав вжити заходів для поліпшення ситуації. Однак, ситуація не покращилася, тому НБУ ухвалив рішення про припинення дії ліцензії "ВТБ Банку (Київ)", який є дочірнім однойменного банку в Росії.

ВідеоВерховний суд України дозволив арештувати активи російських банків

Рішення про арешт майна російських державних банків затвердив Верховний суд України. Арешт накладуть на прості іменні акції "Промінвестбанку", "Сбербанку" та "ВТБ Банк", кінцевими бенефіціарами яких є РФ.

Верховний суд України дозволив арештувати активи російських банків

Залиште свій коментар

Вибір редакції