Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російському "Сбербанку" відмовили у стягненні з "Укрзалізниці" півтора мільярда гривень

"Сбербанк" звертався до суду з позовом про стягнення коштів з "Укрзалізниці" як заборгованість за кредитним договором, укладеним між банком і державним підприємством "Донецька залізниця" 2011 року. 

Київський апеляційний господарський суд відмовився стягнути з «Укрзалізниці» 1,5 млрд грн на користь ПАТ "Сбербанку".

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"На сьогодні постановою суду апеляційної інстанції, який погодився з доводами столичної прокуратури, апеляційну скаргу банку залишено без задоволення, а рішення Господарського суду - без змін", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що "Сбербанк" звертався до Господарського суду Києва з позовом про стягнення зазначених коштів з "Укрзалізниці" як заборгованість за кредитним договором, укладеним між банком і державним підприємством "Донецька залізниця" 2011 року. 

Своєю чергою, у зв’язку з перебуванням ДП "Донецька залізниця" у стані припинення, банк вирішив безпідставно стягнути заборгованість з  ПАТ "Укрзалізниця". 

Нагадаємо, раніше набув чинності вирок суду, згідно з яким понад 20 мільйонів гривень було стягнуто до державного бюджету. Кошти були конфісковані в рамках розслідування Національного антикорупційного бюро України справи за фактами зловживання службовими особами Державної адміністрації залізничного транспорту України (нині ПАТ "Укрзалізниця"), яке розпочалося в березні 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції