"Роснефть" і "Газпром" пропонують засекретити свої закупівлі

Російський закон "Про держзакупівлі" був прийнятий в 2012 році.

Голова правління "Газпрому" Олексій Міллер і президент "Роснефти" Ігор Сечин попросили російський уряд вивести більшість угод держкомпаній з-під дії закону "Про держзакупівлі".

Керівники направили відповідного листа на ім'я прем'єр-міністра Дмитра Медведєва, повідомляє агентство РБК, яке має копію листа.

Інформацію про листи з посиланням на власні джерела підтверджує Інтерфакс. Зокрема, Сечин і Міллер пропонують вивести з-під дії закону внутрішньогрупові операції, фінансові операції та операції з нерухомим майном. Вивчивши лист, Медведєв доручив підготувати звернення щодо вдосконалення правил законодавства, що регулює держзакупівлі, уточнює видання.

Закон "Про держзакупівлі" був прийнятий у 2012 році. З того часу він змінювався більше десяти разів. Закон зобов'язує завчасно розкривати інформацію про умови планованих договорів. Сечин і Міллер вважають, що застосування закону при укладанні фінансових та інших угод компаніями, щодо яких введено західні санкції, знижує ефективність і оперативність роботи.

Нагадаємо, що Єврокомісія хоче детальніше вивчати контракти на поставку газу між Росією і європейськими компаніями для поглиблення взаємодії на енергетичному ринку з метою забезпечення стабільності поставок газу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: