RosUkrEnergo: "Нафтогаз" винен нам 2,4 млрд. дол.

Запаси газу компанії RosUkrEnergo в підземних сховищах газу України не мають стосунку до українського боргу за газ, тому що давно оплачені, заявив представник RosUkrEnergo Андрій Кнутов.


За його словами, весь газ RosUkrEnergo, який знаходиться у сховищах, оплачений.

"Згідно з письмовим підтвердженням від "Нафтогазу України", наданому в ході проведення міжнародного аудиту RosUkrEnergo, в ПСГ (підземні сховища газу) України на 31 грудня 2007 року знаходилося 14,39 мільярдів кубометрів газу, що належить RosUkrEnergo. Відповідно, вказані об`єми газу були придбані та сплачені в період до 31 грудня", - сказав він.

Зараз у RosUkrEnergo в ПСГ України знаходиться понад 11 мільярдів кубометрів. "Ми звертаємо увагу, що заборгованість "Нафтогазу" перед RosUkrEnergo за поставки газу у розмірі 2,4 мільярдів доларів заважає розрахункам з "Газпромом", - підкреслив Кнутов.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні Юлія Тимошенко заявила, що заборгованість RosUkrEnergo перед "Газпромом" не пов'язана із заборгованістю України перед RosUkrEnergo. "За тими даними, які у нас є, борг RosUkrEnergo перед "Газпромом" складає 2,2 - 2,4 млрд. доларів. Це не спирається на заборгованість України перед RosUkrEnergo. Це самостійна заборгованість RosUkrEnergo перед "Газпромом", - заявила вона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: