Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Роттердам плюс-плюс": нове зростання тарифів на світло опосередковано зачепить усіх українців

Експерт пророкує зростання вартості комунальних послуг і перевезень електротранспортом.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг дозволила підняти ціни на електроенергію. Цього разу зростання тарифів складатиме 16% і стосуватиметься бізнесу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На затвердження нових тарифів, які дотепники вже встигли охрестити "Роттердам плюс-плюс", прибули силовики – патрульні поліцейські чергували коло дверей, а автобус зі спецпризначенцями розташувався неподалік будівлі. За інформацією ТСН, спокій та безпеку членів комісії в цей день охороняли не менше трьох десятків правоохоронців.

На засідання прийшли народні депутати, котрі звинуватили регулятора в заангажованості та нагадали, що скандально відома формула розрахунку "Роттердам+" незаконна й абсурдна. Комісія ж на чолі з колишнім менеджером компанії Roshen Дмитром Вовком на депутатів уваги не звернула й одноголосно ухвалила нові тарифи. "Це рішення національною комісією було підготовлено, дякую всім за виступ", - заявив Вовк.

Експерт у галузі енергетики Андрій Герус прогнозує, що нова вартість світла для комерційних організацій неодмінно відіб’ється на гаманцях і простих українців. "У нас буде ще один інфляційний чинник, тому що в собівартості всіх товарів і послуг є електроенергія. Десь вона може бути 40%, як в подачі холодної води, тому перш за все це зростання тарифів на холодну воду. Метро, трамвай, тролейбус – 20% електроенергії", - пояснив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції