Розенко спростував заяву про рекордні 60 мільярдів гривень на незаконні cоцвиплати

У держбюджеті на соцвиплати закладено 45 мільярдів гривень.

На незаконні соціальні виплати не може йти 60 млрд грн щороку, позаяк у держбюджеті закладено всього 45 млрд грн.

Про це у Facebook зазначив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, коментуючи нещодавнє інтерв'ю голови департаменту фінансів соціальних програм Мінфіну Андрія Рязанцева.

"Декілька днів тому у ЗМІ було поширено "сенсаційну" заяву щодо 60 млрд грн соціальних виплат, які начебто незаконно сплачуються із державного бюджету. Цифра "незаконних соцвиплат" вразила навіть мене, особливо якщо взяти до уваги те, що в цілому на усі соцвиплати із держбюджету в цьому році виділено близько 45 млрд грн", - уточнив Розенко.

Віце-прем'єр тепер вимагає від відповідних відомств надати інформацію щодо того, як чиновники борються з незаконними виплатами.

"Тим не менш, озвучена інформація свідчить або про значний масштаб незаконних соціальних виплат в Україні, або про недостовірність цих цифр та відверте маніпулювання зазначеними фактами чиновниками різних рівнів. Для з'ясування ситуації, що пов'язана із цим, підписав окреме доручення Міністерству фінансів, Мінсоцполітики та Пенсійному фонду щодо надання мені наявних у цих органах фактів зловживань при призначенні та виплаті пенсій та соцдопомог в Україні. Хотілося б знати як ці державні органи влади у межах своєї компетенції здійснюють заходи із припинення таких незаконних дій", - наголосив Розенко.

Нагадаємо, Кабмін скасував пільги отримувачам субсидій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: