Розенко закликав сільських жителів поступово відмовлятися від споживання газу

Віце-прем'єр назвав перехід на єдиний тариф на газ необхідною умовою.

Українці повинні скоротити споживання газу та переходити на альтернативні види енергії, аби країна стала енергонезалежною. Особливо про відмову від споживання газу повинні задуматися мешканці сільських територій.

Про це в ефірі "Еспресо TV" сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

"Для жителів сільських територій перспективно в плані енергозбереження. Так, це радикальний крок, але необхідно думати над відмовою від споживання газу", – сказав чиновник.

Віце-прем'єр наголосив, що ціна на газ найближчим часом знижуватися не буде. А тому потрібно шукати дешевші альтернативні види енергії.

"Насправді, Україна мала би переходити на ринкові ціни на газ протягом останніх щонайменше 10 років. Якби так було, темпи зростання цін на енергоносії і темпи зростання рівня життя людей були б однаковими. Але ось ці 10 років безпробудного популізму привели нас до того, що ми прийшли до "часу ікс", коли ми невідкладно маємо робити вибір – чи буде Україна реально незалежною, в тому числі енергонезалежною, насамперед від Росії", – сказав Розенко.

Нагадаємо, уряд на вимогу МВФ змінив із 1 травня 2016 року ціну на газ. Відтепер для населення та промислових споживачів діє єдиний тариф – 6879 грн за тисячу кубометрів. Пільги для власників газових котлів у 3600 грн за тисячу кубометрів в опалювальний сезон скасували.

Крім того, із 1 липня 2016 року в Україні зростуть тарифи на теплопостачання для населення на 75-90%, тобто в окремих містах майже вдвічі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: