Розгляд справи "7 кілометру" припинили

Суд зупинив провадження у справі "Одеська міськрада проти ТОВ "Промтоварний ринок", відомішого як “7-й кілометр”.

Сьогодні, 23 жовтня, суддя Господарського суду Одеської області Володимир Петров зупинив провадження у справі "Одеська міськрада проти ТОВ "Промтоварний ринок", відомішого як “7-й кілометр”.

Суд прийняв рішення направити в обласну прокуратуру матеріали про передачу ринку майна радгоспу "Авангард" і Одеського комунального автотранспортного підприємства № 152801. Наглядове відомство має провести розслідування і з`ясувати законність такої дії.

7 кілометр
MIGNEWS
Розгляд справи "7 кілометру" припинили
На думку третьої особи з боку позивача, що висуває самостійні вимоги, Олексія Нікішова, що представляв у суді інтереси виконкому Одеської міськради, "це рішення було цілком передбаченим, оскільки передача в приватну власність державного або комунального майна може проводитися тільки на конкурсній основі. "Я здивований, що таке рішення не було прийняте раніше", - зазначив юрист.

У свою чергу відповідач - заступник директора ринку "7-й кілометр" Анатолій Берладін заявив у розмові з журналістами, що "не чекав такого повороту справи". Разом з тим він зазначив, що „це судове рішення є позитивним для ринку, оскільки слідчі органи дістали можливість розібратися в перипетіях справи більш скрупульозно, ніж суд".

Берладін також висловив здивування, що "суд поставив під сумнів законність передачі у власність ринку майна радгоспу "Авангард" і КАТП, тобто фактично законність приватизації їх майна". На його думку, "суддя просто використовував це як привід продовжити термін розгляду справи, який закінчується через 8 днів. Адже досі не проведена судово-економічна експертиза, і позивач не представив докази своєї правоти".

Як повідомлялося, Одеська міськрада також подала позов про визнання за КАТП № 152801 частини майна, що належить ринку (будівель і споруд). Міські власті оскаржують законність договору купівлі-продажу цього майна. Як з`ясувалося, на нього в один і той же день видано два свідоцтва про право власності: одне – Одеським міським БТІ, друге – Овідіопольською райадміністрацією. Міськрада висунула позов про визнання недійсним другого свідоцтва. Промринок "7-й кілометр" висунув зустрічний позов – про визнання недійсним документа, виданого в Одесі.

Судовий спір триває з серпня цього року, коли Одеська міськрада звернулася з позовом до засновників промринку "7-й кілометр" про стягнення 498 млн. грн. заборгованості за зобов`язаннями, що випливають з договору міськради із засновниками асоціації "Авангард" від 1988 року, згідно з яким асоціація зобов`язалася відраховувати в міську скарбницю 25% доходів від діяльності ринку.

Міськрада віддала під формування ринку територію в 5 га, на якій функціонувало комунальне АТП №152801, проте дивідендів від передачі свого майна під ринок не одержувало.

За словами в.о. начальника юридичного управління міськради Олени Азаркіної, всього на розгляді в Господарському суді Одеської області, а також у судах загальної юрисдикції і Одеському окружному адміністративному суді, знаходяться вісім справ так чи інакше пов`язаних з позовом міськради до промринку "7-й кілометр".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: