Розмір наданих банками кредитів в Україні досяг 723 млрд грн

Кредити, надані резидентам депозитними корпораціями, на кінець грудня 2009 року склали 723 млрд грн.

На кінець грудня 2009 року кредити, надані резидентам депозитними корпораціями (банками), склали 723 млрд грн, а темп їх приросту -1,5% у річному вирахуванні порівняно з 7,6% на кінець листопада 2009 року, повідомили в Нацбанку України.

Темпи приросту кредитів, наданих нефінансовим корпораціям, становили 4,2% в річному численні, а кредитів, що надаються домашнім господарствам, -14%.

При цьому темп приросту кредитів, наданих нефінансовим корпораціям в національній валюті, знизився до 26,6% в річному численні, а темп приросту кредитів, що надаються домашнім господарствам у національній валюті, склав -15,4% в річному численні.

Разом з тим темпи приросту кредитів, наданих нефінансовим корпораціям і домашнім господарствам у доларах, становили відповідно -22, 6% і -16,7% в річному численні.

Також регулятор відзначає, що депозити резидентів на кінець грудня 2009 року становили 335 млрд грн, темп їх приросту склав -6,9% у річному вирахуванні порівняно з -4,5% на кінець листопада 2009 року. Темпи приросту депозитів нефінансових корпорацій склали -19,8% у річному вирахуванні, а депозитів домашніх господарств знизилися до -1,7%.

При цьому темпи приросту депозитів нефінансових корпорацій і домашніх господарств у національній валюті становили відповідно -21,8% і -8,1% у річному численні. Темпи приросту депозитів нефінансових корпорацій і домашніх господарств у доларах становили відповідно -23,5% і 0,5% у річному численні.

Частка проблемних кредитів в Україні в грудні 2009 року зросла на 0,6 процентного пункту і до 1 січня досягла 9,4%.

Нагадаємо, на банківську систему України насувається друга хвиля кризи у зв'язку з накопиченням проблемних активів. Про це заявив голова правління банку "Фінанси та Кредит" Володимир Хливнюк під час засідання Фінансового прес-клубу.

Читайте також:

На українські банки чекає друга хвиля кризи через проблемні кредити

Для порятунку українських банків потрібно майже 100 млрд гривень

Україна витратила на порятунок економіки 99 мільярдів гривень

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: