Розпочався збір підписів проти Податкового кодексу Азарова

У зверененні підписанти вимагають від Кабміну та Верховної ради внести зміни до проекту Кодексу, який передбачає суттєве розширення прав податківців та збільшення податків та штрафів майже вдвоє.

З 24 червня розпочався Всеукраїнський збір підписів проти Податкового кодексу, який планує впровадити уряд Миколи Азарова.

У зверененні підписанти вимагають від Кабміну та Верховної ради внести зміни до проекту Податкового кодексу, прийнятого парламентом у першому читанні 17 червня 2010 року.

Зокрема, вилучити з проекту положення, які перешкоджають розвиткові підприємництва в Україні. А саме – щодо збільшення термінів податкових перевірок та розширення повноважень ДПА під час здійснення податкового контролю; безакцептного списання коштів з рахунків підприємств та запровадження "випробувального" терміну для СПД, які мають намір перейти на спрощену систему оподаткування.

Водночас пропонується передбачити в проекті положення, котрі сприятимуть розвитку бізнесу. Зокрема, передбачити відповідальність податкових органів за незаконне перешкоджання підприємницькій діяльності; збільшити граничний обсяг виручки від реалізації продукції, товарів, послуг для спрощеної системи оподаткування, що стимулювало б розвиток бізнесу; запровадити просту й зрозумілу систему оподаткування і встановити розмір податків для кожної категорії платників на такому рівні, аби було невигідно від них ухилятись.

Засвідчити свою підтримку такої ініціативи можна, залишивши підпис на веб-сторінці петицій.

Спільне звернення з підписами буде надіслане на електронну та поштову адресу Кабміну, Верховної ради й Адміністрації президента.

Таку ініціативу уже підтримали громадські організації з різних куточків України, які представляють інтереси малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, з новим кодексом, податківці матимуть право приходити в приватне житло підприємців і здійснювати там перевірки, а також зобов'яжуть усіх суб'єктів підприємницької діяльності придбати касовий апарат.

Окрім широко розрекламованого зниженння деяких видів податків, зокрема податку на прибуток та ПДВ, новий Податковий кодекс, запропонований урядом Миколи Азарова суттєво розширює права податківців та ускладнює і без того не просту діяльність дрібних українських підприємців.

Читайте також:

Новий Податковий кодекс: вторгнення в квартири і допит свідків

Азаров назвав редакцію Податкового кодексу досконалою

Україну виключили зі списку привабливих для інвестицій країн

Українці платять найбільшу кількість податків у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: