Розпродаж землі під Києвом триватиме до березня

Експерти ринку нерухомості прогнозують, що ціни на київську земля впадуть до мінімума в березні. Хоча, це може затягнутися і до наступного року.

У січні ціни на землю під Києвом впали майже вдвічі. Покупці готові купувати ділянки за ціною 800-1000 дол. за сотку, розповідають в агентстві нерухомості "АльянсБрок".

Єдиний сегмент, в якому зміна ціни була незначною, - це дешеві віддалені ділянки, каже оцінювач, заступник директора АН "АльянсБрок" Сергій Подгорний.

За його словами, попит на землю почав з'являтися протягом останніх двох тижнів. В основному це попит на нижній ціновий сегмент. Покупці готові придбати ділянки за ціною 800-1000 дол. за сотку.

"Але в основному люди чекають. Покупці сидять з грошима в руках, відстежують ринок, але не поспішають. Ринок землі практично стоїть, операцій мало, оскільки землю зараз продають тільки у вимушених випадках", - відзначив Подгорний. Що стосується обсягу пропозиції, то в січні він зріс, але несуттєво.
За прогнозами ріелтора, "пік падіння цін на землю може припасти на кінець березня, але у зв'язку з політичною і економічною ситуацією процес може затягнутися до весни 2010 роки".

Читайте також:
Ринок нерухомості в Україні зазнає кризи
За безкоштовну землю змушують платити
Через рік житло в Латвії буде безкоштовним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: