Рубль став найслабшою валютою серед пострадянських країн, гривня – найсильнішою

Дата публікації
Перегляди
8830
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рубль став найслабшою валютою серед пострадянських країн, гривня – найсильнішою

Фото: Reuters

Вперше за п’ять років рубль показав найгіршу динаміку курсу щодо долару США серед валют колишніх країн СРСР.

Російська національна валюта – рубль – вперше за п’ять років показала найбільш негативну динаміку зміну курсу щодо долара серед країн пострадянського простору.

Про це повідомляє Bloomberg.

Так, за перше півріччя 2018 року рубль впав на 8% стосовно долару США. Таке падіння зумовлене введенням нових санкцій США, через що інвестори не охоче вкладають капітал у російські компанії. Зазначається, що без цих санкцій падіння б становило лише 4%.

У той же час, найкращу динаміку курсу щодо долару США серед пострадянських країн показала українська валюта – гривня. Вона укріпилась на 7%. На другому місці грузинський ларі – 6,1%. Замикає трійку лідерів молдовський лей – 1,69%.

Варто зазначити, що у рейтингу не враховувались такі колишні країни СРСР як Естонія, Латвія та Литва, оскільки вони ввійшли до складу Євросоюзу, де офіційною валютою є євро.

Нагадаємо, раніше агентство Bloomberg назвало українську гривню лідером у світі зі зміцнення курсу щодо долару США за перше півріччя 2018 року. Гривня обійшла у рейтингу колумбійський песо та грузинський ларі.

Українська гривня стала лідером за темпами укріплення до долару

Українська гривня стала лідером за темпами укріплення до долару

 

Наступна публікація