Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рубль став найслабшою валютою серед пострадянських країн, гривня – найсильнішою

Вперше за п’ять років рубль показав найгіршу динаміку курсу щодо долару США серед валют колишніх країн СРСР.

Російська національна валюта – рубль – вперше за п’ять років показала найбільш негативну динаміку зміну курсу щодо долара серед країн пострадянського простору.

Про це повідомляє Bloomberg.

Так, за перше півріччя 2018 року рубль впав на 8% стосовно долару США. Таке падіння зумовлене введенням нових санкцій США, через що інвестори не охоче вкладають капітал у російські компанії. Зазначається, що без цих санкцій падіння б становило лише 4%.

У той же час, найкращу динаміку курсу щодо долару США серед пострадянських країн показала українська валюта – гривня. Вона укріпилась на 7%. На другому місці грузинський ларі – 6,1%. Замикає трійку лідерів молдовський лей – 1,69%.

Варто зазначити, що у рейтингу не враховувались такі колишні країни СРСР як Естонія, Латвія та Литва, оскільки вони ввійшли до складу Євросоюзу, де офіційною валютою є євро.

Нагадаємо, раніше агентство Bloomberg назвало українську гривню лідером у світі зі зміцнення курсу щодо долару США за перше півріччя 2018 року. Гривня обійшла у рейтингу колумбійський песо та грузинський ларі.

ВідеоУкраїнська гривня стала лідером за темпами укріплення до долару

За перше півріччя 2018-го гривня укріпилась на майже 8 відсотків, обійшовши при цьому грузинський ларі та колумбійський песо. Такого висновку дійшли аналітики компанії Bloomberg. І це все попри те, що Україна має багато проблем, таких як корупція, великий державний борг та незначний об'єм золотовалютних запасів.

Українська гривня стала лідером за темпами укріплення до долару

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції