Рубль стрімко котиться донизу, а нафта "пробила 20-річне дно". Російський ринок знову обвалився

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ціна нафти різко покотилася донизу.

На фоні падіння цін на нафту Brent та ситуацію з новим коронавірусом 18 лютого російський рубль обвалився на рекордну за останні чотири роки роки позначку.

Станом на 12:00 за київським часом курс рубля в РФ становив 77,99 за долар. Євро торгують за 86,56 рубль. Курс української гривні до рубля дорівнює 0,32 грн/руб. Востаннє російська валюта опускалася так низько ще взимку 2016 року.

Тим часом ціна на нафту впала майже до 20-річного мінімуму, вартість бареля Brent опустилася до 27,67 долара. Востаннє вона вартувала так мало ще 2002 року

Нагадаємо, 9 березня в РФ курс рубля різко пішов донизу через обвалення вартості ф'ючерсу на нафту марки Brent. До цього ОПЕК і Росія не змогли домовитися про збереження угоди щодо обмеження видобутку сировини. Після цього Саудівська Аравія вирішила знизити ціни на свої постачання і збільшити видобуток нафти.

Тим часом Американський венчурний фонд Sequoia Capital зробив низку прогнозів про вплив спалаху коронавірусу на бізнес. Аналітики розповіли, які зміни вже відчуває сфера комерції, а також поділилися порадами, які допоможуть комфортно перенести нові умови.

Плейлист 7 відео Обвал глобального ринку

У "чорний" понеділок, 9 березня, після падіння на третину світових цін на нафту обвалилися акції, індекси та національні валюти. Читайте детальніше про причини та наслідки обвалу на глобальному ринку.

Обвал глобального ринку

Залиште свій коментар

Вибір редакції