Румунія забирає інвестиції з України

На зустрічі президентів Ющенка та Басеску стало відомо, що Румунія не збирається добудовувати КГЗКОР.

Румунія не зацікавлена у добудові Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд і хоче повернути свої кошти. 

Ющенко-Басеску
УНІАН
Про відкликання своїх інвестицій з України на зустрічі з Віктором Ющенком повідомив президент Румунії Траян Басеску.
Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив журналістам президент Румунії Траян Басеску після зустрічі в Бухаресті з президентом України Віктором Ющенком.
 
Басеску наголосив, що Румунія уже не зацікавлена в тому, аби вкладати інвестиції у цей комбінат. Він нагадав, що уся металургічна промисловість Румунії була приватизована, і тому місцеві інвестори не зацікавлені на державному рівні вкладати кошти у подібні підприємства. 

Водночас, за словами президента Румунії, його країна зацікавлена у тому, щоб Україна ухвалювала будь-яке рішення стосовно КГЗКОР після консультацій з румунською стороною. 

Басеску наголосив, що Румунія зацікавлена у поверненні близько 1 мільярда доларів інвестицій, які вона вклала у цей комбінат. При цьому він зауважив, що Румунія не вимагає, щоб це було обов’язково стовідсоткове повернення коштів. 

КГЗКОР
КГЗКОР вчергове опиняється в центрі уваги. (Фото: gokor.com.ua)
"Це може бути 30%, може 20%", - сказав Басеску, додавши, що все залежатиме від того, наскільки успішною буде приватизація КГЗКОРу. 

У свою чергу, Ющенко заявив, що українська сторона у питанні добудови КГЗКОРу діятиме прозоро і публічно.
Він також пообіцяв, що Україна братиме до уваги усі взяті на себе міжнародні зобов’язання. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: