Рюкзаки для МВС постачає пов'язана з другом сина Авакова компанія – журналіст

Рюкзаки для МВС постачає пов'язана з другом сина Авакова компанія – журналіст

Рюкзаки для МВС постачає пов'язана з другом сина Авакова компанія – журналіст

Харків’янин Володимир Литвин / Фото: Володимир Литвин / Facebook

Скандал розгорівся після опублікованого відео, на якому схожа на сина Авакова людина домовляється про постачання рюкзаків.

Скандал із постачанням тактичних рюкзаків для Міністерства внутрішніх справ набирає нових обертів. Днями в Мережі виклали відео, на якій схожа на сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра Авакова людина домовляється з, ймовірно, екс-заступником глави МВС Сергієм Чеботарем про постачання рюкзаків для підрозділів цього відомства. З'ясувалося, що одна з компаній, що виграла тендер, пов'язана з Facebook-другом сина Авакова.

Про це у своєму блозі на "Українській правді" пише журналіст-розслідувач Дмитро Гнап.

Один із переможців тендеру компанія "Дніпровенд" – фейкова, стверджує журналіст. Проте вказаний номер мобільного виявився справжнім. Нині номер відключений, проте раніше він належав Facebook-другові сина Авакова Володимирові Литвину з Харкова. Нині він очолює ІТ-компанію Turboseo і керує фірмою з пошиття одягу.

На своїй сторінці у Facebook Литвин просуває партію "Народний фронт", куди входить Арсен Аваков, а також вітає Олександра Авакова, називаючи його "прекрасною людиною, патріотом і захисником".

У МВС звинувачення відкидають і заявляють, що процедура закупівлі була чесною.

Повʼязані теми:

Наступна публікація