S&P дало українській економіці позитивний прогноз

Міжнародні експерти підтвердили рейтинги України та поліпшили прогнози для її економіки. Цьому допомогли гроші, отримані від МВФ.

Рейтингова служба агентства Standard & Poor's переглянула прогноз по суверенних кредитних рейтингах України з "Негативного" на "Позитивний".

Крім того, експерти агентства підтвердили довгострокові і короткострокові кредитні рейтинги України: по зобов'язаннях в іноземній валюті - на рівні "CСС+/С"; по зобов'язаннях в національній валюті - на рівні "В-/С". Також підтверджено рейтинг за національною шкалою - на рівні "uaВВВ".

Перегляд прогнозу відображає нещодавній прогрес в реалізації структурних реформ у бюджетному і фінансовому секторах відповідно до умов програми Міжнародного валютного фонду про надання Україні стабілізаційного кредиту в розмірі понад 16 мільярдів доларів. Також підвищенню рейтингів сприяло отримання Україною третього траншу кредиту від МВФ.

"Дуже гнучкий підхід МВФ до графіка платежів і компоненту бюджетної підтримки (порівняно з початковою програмою) свідчить про підтримку України акціонерами МВФ", - прокоментував ці зміни кредитний аналітик Standard & Poor's Френклін Гілл.

Нагадаємо, ще в лютому Standard & Poor's заявляло про те, що Україні загрожує дефолт.

Агентство готувало погіршення рейтингів України до рівня, від якого до дефолту залишалася лише одна сходинка.

Рішення про виділення Україні третього траншу кредиту в розмірі 3,3 мільярда доларів Міжнародний валютний фонд ухвалив 28 липня.

В разі продовження успішної співпраці в листопаді МВФ має виділити Україні четвертий транш кредиту. Очікується, що він становитиме 3,84 мільярда доларів. 

Читайте також:

МВФ висунув Україні жорсткі вимоги в обмін на кредит

МВФ дав Україні третій транш кредиту - 3,3 млрд доларів

Україна очолила п'ятірку світових лідерів з інфляції

S&P: економіка України обвалиться на 12%, але швидко оживе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: