S&P погіршило рейтинг США до "негативного"

S&P змінило прогноз за рейтингом США зі "стабільного" ​​на "негативний".

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's, зберігши рейтинг США на позначці ААА, змінило прогноз за рейтингом зі "стабільного" на "негативний".

"Через більш ніж два роки після початку кризи законодавці США не досягли єдиного рішення щодо того, як запобігти нещодавньому погіршенню стану бюджету країни або протистояти довгостроковому тиску на нього", - повідомив аналітик агентства Нікола Сванн.

До квітня поточного року загальний обсяг національного боргу США становив близько 14 трильйонів доларів і наближався до позначки у 100% від ВВП.

Нагадаємо, що раніше Standard & Poor's і Moody's опублікували застереження відносно кредитного рейтингу США, посиливши побоювання з приводу погіршення фінансової ситуації в країні.

Також повідомлялося, що Палата представників Конгресу США схвалила збільшення державного боргу на 1,9 трильйона доларів, внаслідок чого він досяг рекордних 14,3 трильйона доларів. Таким чином, кожен громадянин США теоретично винен іноземним кредиторам приблизно 46 тисяч доларів.

Читайте також:

США впритул наблизилися до дефолту

У США знайшли головних винуватців фінансової кризи

Держборг США сягнув 14 трильйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: