S&P спрогнозував негативний рейтинг кільком містам України

Кредитні рейтинги Києва, Львова, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Луганська, Одеси і АРК понизили.

Сьогодні Standard & Poor's знизило довгострокові кредитні рейтинги семи українських регіональних і місцевих органів влади: міст Києва, Львова, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Луганська, Одеси і Автономної Республіки Крим - з "В" до "ССС+" - після пониження суверенних рейтингів України, повідомляє прес-служба агентства. Одночасно рейтинги були виведені із списку CreditWatch ("рейтинги на перегляді") з негативним прогнозом, куди вони були поміщені 16 лютого 2009 р. У всіх випадках прогноз по рейтингах знову - "Негативний".


Знижені і одночасно виведені із списку CreditWatch рейтинги за національною шкалою Львова, Дніпропетровська, Одеси і Криму - з "uaA-" до "uaBB", Луганська - з "uaBBВ" до "uaBB", Івано-Франківська - з "uaBBВ+" до "uaBB".


"На даний час всі сім українських РМОВ мають рейтинги однакового рівня, що відображає їхню дуже високу залежність від рішень уряду щодо розподілу витратних і прибуткових повноважень, а також залежність від перерахувань з бюджету центрального уряду, - пояснив кредитний аналітик Standard & Poor's Борис Копєйкін. - Разом з тим позитивний вплив на кредитоспроможність українських РМОВ надає невисокий на даний момент рівень платежів з погашення боргу, що доводяться на 2009-2010 рр., або навіть повна їхня відсутність".


Подальші рейтингові дії по Україні можуть привести до деякої диференціації наших майбутніх рейтингових дій по українських РМОВ - як віддзеркалення їхніх різних кредитних характеристик.


Як повідомлялося, міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's знизило довгостроковий і короткостроковий валютні рейтинги України до ССС+/С з B/B, а також рейтинги в національній валюті до В-/С з В+/В.
 

Читайте також:

S&P дало Україні негативний прогноз

Наступного року Україна буде жити без кризи

МВФ: Україні дефолт не загрожує

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: