Самопроголошена влада Криму визнала, що півострів охопила продуктова криза

На півострів хочуть завозити продукти з материка.

Самопроголошена кримська влада таки визнала, що на півострові продуктова криза. Щоб врятуватися від неї - планують створити зелені коридори для українських продуктів.

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, так званий голова Республіки доручив пришвидшити пропуск харчів на півострів. Адже нині фури стоять на кордонах по кілька днів. Продукти псуються та дорожчають.

Тим часом, кримські урядники, які досі заявляли про незначне здорожчання, сьогодні змушені були констатувати, що асортимент продуктів у Криму невеликий, а ціни на них - захмарні.

ВідеоКримська влада визнала продуктову кризу на півострові

Серед чинників називають заборону на ввезення українських продуктів. Коли на півострів не пускали молоко та м'ясо з материка - місцеві виробники стрімко підняли ціни. А по-друге, ціни російських виробників у півтора-два рази вищі за українські.

Як повідомлялося раніше, у Криму хочуть здати українську субмарину на металобрухт або віддати під ресторан. Директор ЦКБ "Чорноморець" заявив, що вони мають право позбутися єдиною підводного човна України через борги за ремонт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: