Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Санкції та низькі ціни на нафту "вкрали" в Росії 10% зростання ВВП

За підсумками 2018 року економіка РФ зросте всього на 1,8%.

За останні чотири роки, від 2014-го, економіка Росії могла додатково зрости на 10%. Проте цього не сталося через низькі ціни на нафту (мінус 4%) та західні санкції та інші фактори, такі як структурні зміни в економіці та уповільнення темпів розвитку економіки в світі в цілому (мінус 6%).

Про це пише Bloomberg, який оцінив втрати російської економіки.

Санкції тиснутимуть на РФ і в довгостроковій перспективі. У Москві сподіваються, що зростання ВВП до 2021 року становитиме 3%. Експерти Bloomberg зазначають, що показник може бути меншим. За підсумками 2018-го, за прогнозами уряду РФ, російська економіка зросте всього на 1,8%.

Тим часом міжнародне рейтингове агентство S&P вважає, що проти Росії й надалі застосовуватимуть санкції, проте вони будуть точковими - спрямованими проти окремих фізосіб, компаній та банків. А це суттєво не вплине на макроекономічну ситуацію у РФ.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час виступу у Вашингтоні закликав до посилення санкцій проти РФ.

ВідеоЄС може внести причетних до організації псевдовиборів на Донбасі до списку санкцій

Причетним до організації незаконного голосування на окупованих територіях заморозять рахунки та заборонять в'їзд до ЄС. Нині у санкційному переліку 155 осіб і 44 компанії. Поповнитися новими обличчями він може вже наступного понеділка, коли у Брюсселі зберуться міністри закордонних справ країн Євросоюзу.

ЄС може внести причетних до організації псевдовиборів на Донбасі до списку санкцій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції