Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
САП оскаржуватиме відмову суду відсторонити від посади главу Держаудиту

У чиновниці знайшли золоті зливки, вона каже - подарунок.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржить рішення Солом’янського районного суду Києва про відмову у задоволенні клопотання про відсторонення від посади голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової

Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

У САП наголосили, що чиновниці інкримінований тяжкий корупційний злочин, безпосередньо пов’язаний з перебуванням на посаді, також наявні ризики використання нею займаного посадового становища з метою перешкоджанню кримінальному провадженню.

У відомстві звернули увагу на те, що захист Гаврилової надав суду листа за підписом керівництва Секретаріату Кабінету міністрів України, у якому стверджується про недоцільність та відсутність підстав для відсторонення голови Держаудитслужби.

ВідеоГолову Державної аудиторської служби України суд відпустив під особисте зобов'язання

Слідчі підозрюють чиновницю Лідію Гаврилову в незаконному збагаченні. Гаврилова переконує -- Спеціалізована антикорупційна прокуратура переслідує її за принципову позицію під час аудитів, які вона проводить для прокуратури.

Голову Державної аудиторської служби України суд відпустив під особисте зобов'язання

"Вважаємо це яскравим прикладом неприпустимого втручання органів державної виконавчої влади, не уповноважених надавати незалежному суду жодних вказівок чи порад у здійснення правосуддя", - підкреслили в САП й додали, що вражені фактом, коли лист до суду "надійшов не офіційними каналами зв’язку, а був наданий на засіданні безпосередньо підозрюваною".

На думку обвинувачення, це лише підтверджує, що підозрювана може використовувати свій вплив та посаду для перешкоджання слідству і суду.

Учора, 29 січня 2018 року, слідчим суддею Солом’янського районного суду міста Києва відмовлено у задоволенні клопотання ...

Posted by Спеціалізована антикорупційна прокуратура on Tuesday, January 30, 2018

Нагадаємо, 23 січня детективи НАБУ повідомили Гавриловій про підозру в незаконному збагаченні в розмірі близько 10 млн грн та декларуванні недостовірних даних. У відповідь на це чиновниця зазначила, що "золоті зливки має кожний громадянин". Згодом суд обрав для неї запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на 60 діб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції