Саудівська Аравія видобула рекордну кількість нафти на тлі падіння її вартості

Про зростання виробництва повідомили в ОПЕК.

У липні Саудівська Аравія видобувала 10,67 млн барелів нафти в день, що є новим рекордом. Про це повідомили в ОПЕК, пояснивши, що було перевершено досягнення 2015 року.

Висока потреба в нафті влітку пояснюється погодними умовами, що змушує активніше користуватися кондиціонерами і призводить до збільшеного споживання енергії місцевими енергетичними компаніями. Тим часом торги в Нью-Йорку та Лондоні 10 серпня зафіксували зниження вартості чорного золота на понад 2,5%.

Так, вересневі ф'ючерси на легку нафту марки WTI на Нью-Йоркській товарній біржі впали до $ 41,54 за барель. А вартість бареля нафти марки Brent з поставкою в жовтні на Лондонській біржі знизилася до $ 43,83.

Тим часом за перше півріччя 2016 року доходи Росії від експорту газу та нафти впали на третину порівняно з минулорічними показниками. Тож РФ недоотримала загалом понад 15 млрд доларів.

В Росії готуються до ціни нафти 40 доларів за барель

Уряд країни схвалив макроекономічний прогноз, за яким чорне золото коштуватиме ще дешевше, ніж зараз. За оптимістичним сценарієм, ціна зменшиться лише на два долари - до сорока доларів за барель. Тоді, як за песимістичним російська нафта Urals продаватиметься по 25, а прив'язана до неї російська економіка почне зростати лише 2018 року. Такі ціни на нафту у Росії прогнозують на цей і на наступні три роки. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: