Саудівські бізнесмени інвестують у сільське господарство України $ 10 млрд – ЗМІ

Угода набуде чинності через три роки.

Бізнесмени із Саудівської Аравії інвестують у сільське господарство України 10,5 млрд доларів.

Відповідну заяву було зроблено після перемовин посла України в цій країні Вадима Вахрушева з 25 саудівськими підприємцями, повідомляє Новое время з посиланням на місцеву газету Аль-Ватан.

Таке рішення пов'язане з тим, що в Аравії зупинено вирощування пшениці, також країна переорієнтується на інвестування в сільське господарство за кордоном. Рішення про інвестиції в Україну вступить в силу через три роки.

Найближчим часом саудівські бізнесмени мають намір відвідати Україну, щоб оцінити інвестиційні можливості. Також очікуються відповідні візити українських підприємців до Ер-Ріяда.

Нагадаємо, інвестиції до України у 2015 році надходили з 133 країн світу. Основними інвесторами, на які припадає 83% загального обсягу коштів, залишалися Кіпр, Німеччина, Нідерланди, Російська Федерація, Австрія, Велика Британія, Британські Віргінські Острови, Франція, Швейцарія та Італія. Третина інвестицій припадала на промисловість.

Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус повідомив, що у 2016 році нові прямі іноземні інвестиції в економіку України складуть до 5 млрд доларів США. Торік цей показник був на рівні 3 млрд доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: