SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine - кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Дата публікації
Перегляди
685
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine - кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Нова гучна перемога України: Parimatch Ukraine визнано кращим бетінг і iGaming оператором у Східній Європі. Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

Кілька сотень учасників: професійна спільнота, медіа та журі з усього світу, чия експертна оцінка щорічно відзначає кращих з кращих, зібрались у Барселоні. Саме там 22 вересня відбулася церемонія нагородження SBC Awards 2022. У фокусі найпрестижнішої премії у сфері беттінгу та iGaming - досягнення операторів і розробників онлайн-платформ, а також платіжних систем, маркетингу та роботи з даними. 

Parimatch Ukraine підтвердила статус європейського лідера індустрії розваг та отримала нагороду «Оператор року у Східній Європі». Серед критеріїв оцінки: інноваційність і технологічність платформи, рівень клієнтського сервісу, відповідність світовим стандартам безпеки даних та соціально-корпоративні ініціативи. 

«Європейська нагорода, оцінка наших колег з усього світу - це не лише перемога Parimatch Ukraine. Це визнання професійної спільноти для українських розробників, аналітиків, маркетологів, менеджерів, для українців. 

Світ визнає Україну. Це відбувається кожного дня і ми дуже відчуваємо підтримку. І сьогодні по-іншому спрймаєш нагороду, адже немає ціннішої нагороди ніж людське життя. Ми вкотре дякуємо кожному захиснику України і продовжуємо працювати заради головної перемоги», – відзначила Наталія Гілевич, CEO Parimatch Ukraine.

Дата публікації
Перегляди
685
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація