"Сбербанк" зацікавився покупкою Raiffeisen і OTP Bank

"Сбербанк" Росії провів попередні переговори з придбання австрійського Raiffeisen і угорського OTP Bank.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс" з посиланням на свої джерела. За його словами, "Сбербанк" має намір купити одну з цих організацій, оскільки хоче розвивати бізнес за межами Росії. Джерело агентства стверджує, що поки жодних рішень про придбання не ухвалено. За його словами, російська фінансова організація готова не тільки викупити Raiffeisen або OTP Bank, але і створити з ними стратегічний альянс або обмінятися акціями.

Поки невідомі ні сума можливої операції, ні її додаткові умови. Проте, вже зараз можна сказати, що якщо операція відбудеться, "Сбербанк" значно збільшить свою частку на ринку Східної Європи.

В кінці жовтня 2008 року російська преса писала, що "Сбербанк" відмовився обмінюватися акціями з крупним європейським банком. Назва банку не повідомлялася, проте ЗМІ припускали, що "Сбербанк" вів переговори з британським Barclays.

Raiffeisen і OTP Bank відомі на російському ринку, оскільки їх дочірні підприємства працюють в Росії і займають значну частку ринку. Так, Райффайзенбанк входить в десятку найбільших фінансових організацій в країні, а OTP Банк - в число 50 найбільших.

OTP Bank вважається найбільшим в Угорщині і має дочірні банки в Хорватії, Румунії, Сербії, Словаччині, Україні, Болгарії і Чорногорії. У свою чергу, Raiffeisen займає лідируючі позиції в Австрії і також представлений в цілій низці країн Східної і Центральної Європи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: