Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сбербанк збирається оскаржити арешт своїх акцій в Україні

Банк має намір звертатися до Верховного Суду.

"Сбербанк" вже найближчим часом збирається оскаржити постанову Апеляційного суду Києва, щодо арешту активів в Україні.

Про це повідомила прес-служба фінансової установи після того, як  апеляційний суд арештував акції українських "дочок" російських банків: "ВТБ", "Промінвестбанку" та "Сбербанку" та заборонив їм ліквідовувати юридичні особи.

Постанова була винесена у відповідь на позов Олександра Дубілета та ще 17 компаній, кілька з яких пов'язують з Ігорем Коломойським та його партнерами, про накладення стягнення на майно держави Росія на території України на підставі рішення міжнародного суду. 

Банк переконує, що протягом 30 днів звернеться до Верховного Суду.

"Ми працюємо на території України в повній відповідності з чинним в країні законодавством і дотримуємося усіх необхідних норм. Арешт акцій не впливає на роботу банку з обслуговування клієнтів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що розгляд справи у міжнародному суді розпочався ще у 2015 року. Позивачі стверджували, що РФ порушила угоду між урядами РФ і України про захист інвестицій російсько-українського двостороннього інвестдоговору (ДІД)  шляхом ухвалення з серпня 2014 року кроків, які перешкоджали їх інвестиціям в Криму. 

В результаті Гаазький арбітраж присудив позивачам близько 130,5 млн. дол. компенсацій за нерухомість, 9,2 млн. компенсацій витрат на судовий процес, а також відсотки за зазначеними сумами. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції