Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ не дала дозвіл на роботу поляка на посаді керівника "Укртрансгазу" і його понизили на посаді

Контракт зі Станчаком підпишуть на один рік.

"Нафтогаз України" призначив віце-президентом і членом правління своєї дочірньої компанії "Укртрансгаз" поляка Павела Юзефа Станчака.

Контракт із ним підпишуть на один рік, ідеться в рішенні акціонера від 6 листопада цього року.

Нагадаємо, 20 серпня Станчака було призначено керівником "Укртрансгазу". Проте Служба безпеки України після перевірки не видала необхідного дозволу, який би дав право поляку приступити до виконання трудових обов'язків. Компанією сьогодні фактично керує перший віце-президент Мирослав Химко.

Павел Юзеф Станчак понад 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу, зазначає прес-служба "Нафтогазу". У 2003-2004 роках у польській державній нафтогазовій компанії PGNiG відповідав за відокремлення функції оператора газотранспортної системи та утворення незалежного оператора ГТС Польщі Gaz-System S.A. Він продовжував працювати на посаді технічного директора – члена правління Gaz-System до 2008-го, де відповідав за розробку та виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами. Перед приїздом до України Станчак працював технічним директором – членом правління PGNiG Technologie S.A. та відповідав за проектування та будівництво нових газопроводів.

Станчак народився 1963 року в Польщі. Здобув інженерно-технічну освіту в інституті ім. Еміліана Конопчинського (Варшава), закінчив Варшавський технологічний університет, Головний торговельний інститут, отримав ступінь МВА у Бредфордському університеті та Академії Леона Козмінського.

Нагадаємо, до цього два з половиною роки посаду президента "Укртрансгазу" обіймав Ігор Прокопів. У лютому 2017-го його відсторонили від виконання обов'язків через махінації з грошима. Після перевірок фінансової діяльності підприємства аудитори виявили чимало порушень. Прокопіва звільнили з посади 17 березня. А вже в квітні стало відомо, що його призначили заступником міністра енергетики та вугільної промисловості України. На цій посаді Прокопів перебуває й нині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції