СБУ розслідує махінації довкола ПІБ

СБУ розслідує низку особливо небезпечних злочинів у банківській сфері, які пов'язані з дестабілізацією роботи "Промінвестбанку".


Зокрема, виявлено схеми незаконної конвертації та нецільового використання кредитних коштів, наданих регіональними підрозділами ПІБ державним підприємствам вугільної промисловості.

Зараз розслідується кримінальна справа щодо діяльності фіктивних підприємств, задіяних у протиправних механізмах, рахунки яких обслуговувались в "Унікомбанку". Зокрема, в ході проведення спецоперації у зловмисників вилучено 1 млн. 200 тисяч гривень готівкою.

У ході спецоперації СБУ у лютому на рахунках фіктивних фірм заблоковано гроші у розмірі понад 18 млн. грн., які зловмисники планували незаконно вивести за кордон через "Унікомбанк". Аналогічна сума заблокована у жовтні на рахунках фіктивних фірм у банку "Фінансовий Союз Банк", у тому числі на рахунках їх контрагентів у Прибалтиці - 1,3 млн. дол. Викрито також механізм виведення за кордон через "Партнер-банк" державних коштів, виділених на придбання обладнання для "Нафтогазу України".

Тільки протягом грудня за поданням СБУ Міністерством економіки застосовано спеціальні санкції щодо трьох резидентів та двох нерезидентів, які використовувались у схемах непродуктивного витоку капіталів за межі держави, при цьому 4 комерційні структури обслуговувались в "Унікомбанку".

Як повідомляв ТСН.ua, у вересні з'явилася інформація про нібито банкрутство "Промінвестбанку". Багато вкладників почали терміново забирати свої гроші з банку. У результаті у банку виникла проблема із дотриманням фінансових зобов’язань. У листопаді брати Клюєви купили 70% акцій ПІБ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: