Ще одне рейтингове агентство покращило прогноз для України

Рейтингове агентство R&I на фоні поліпшення політичної ситуації, ситуації з фінансуванням та економічних умов змінило прогноз рейтингу на "Стабільний" з "Негативного".

Японське рейтингове Rating and Investment Information, Inc. (R&I) 5 серпня 2010 р. змінило прогноз рейтингу на "Стабільний" з "Негативного".

Згідно із повідомленням, таке рішення викликане стабілізацією політичної ситуації в країні, початком відновлення економіки і відновленням співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Як повідомлялося, у кінці липня міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підвищило довгостроковий рейтинг України за зобов'язаннями в іноземній валюті з "В" до "В+".

Також S&P вивело довгострокові кредитні рейтинги України зі списку CreditWatch ("рейтинги на перегляді") з позитивним прогнозом. За повідомленням рейтингового агентства, присвоєний прогноз "Стабільний" відображає відносно низький рівень державного боргу і значні природні та людські ресурси цієї країни і в той же час волатильну, недостатньо стабільну економіку.

На початку липня міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг України за національною шкалою з "АА-(ukr)" до "АА(ukr)" зі "стабільним" прогнозом, а також довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній та національній валюті з "В-"до "В" зі "стабільним" прогнозом.

Читайте також:

Standard & Poor's підвищило рейтинги України

Міжнародні агентства підвищили рейтинги України до рівня 2008 року

Україна повинна виплатити 38 млрд доларів боргів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: