Що важить більше: готівка Кернеса чи півтисячі iPhone7? Складний тест по е-деклараціях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ми "зважили" готівку, яку політики внесли до своїх е-декларацій. 

Після оприлюднення електронних декларацій про доходи політиків та чиновників у соцмережах здійнявся галас щодо кількості готівкових коштів, які зберігають українські можновладці.

Аби пересічному українцю були зрозуміли масштаби "кешу", який політики тримають на руках, ТСН.ua зробив складний математичний тест, в якому ви зможете порівняти: що важить більше готівка політика чи певний предмет. Також це наочно покаже, скільки грошей в кілограмах зберігають декларанти

Для розрахунку ми використовували купюри найбільшого номіналу 500 грн, 500 євро і 100 доларів та вага кожної купюри. Зазначимо, не враховувалися кошти, які зберігаються у банківських скриньках, тільки готівка. 

Крім того, ми склали інфографіку, в якій вказана десятка важковаговиків e-декларування. Очолив рейтинг із 10 "готівкових баронів" член депутатської фракції партії БПП Богдан Дубневич. У декларації він вказав, що тримає готівкою 11,5 млн доларів. Його дружина Тетяна зберігає ще 137 млн гривень. Загалом на родину Дубневича припадає 313 кг готівки у гривнях та ще 115 кг у доларах. Більше дивіться в інфографіці: 

Задекларовані гроші політиків та чиновників у кілограмах інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції