Секонд-хенд в Україні найбільше купує бідна молодь

Секонд-хенд найчастіше купують молоді люди з середнім доходом близько 800 гривень.

Найбільше секонд-хенду в Україні (48,6%) купують молоді люди у віці до 36 років. Такі дані оприлюднив Інституту економічних досліджень і політичних консультацій.

За даними президента Всеукраїнської асоціації дилерів одягу секонд-хенд Владислава Мясоєдова, найчастіше відвідують відповідні магазини люди у віці 26-35 років (25,5%) і 36-45 років (25,6%). На молодих людей у віці до 25 років припадає частка у 23%, а ті, кому за 60 років купують лише 5,3% вживаних речей, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Відносно сімейного стану, розповідає Мясоєдов, 66,3% споживачів цих товарів офіційно одружені, або знаходяться в цивільному шлюбі, доля самотніх людей складає близько 19%.

"Якщо говорити про доходи покупців секонд-хенду, то медіанний доход на одного члена відповідної сім'ї складав у жовтні 2010 року 800 грн, що нижче загального показника прожиткового мінімуму (861 грн)", - говорить експерт.

В цілому, 45% споживачів секонд-хенду мали дохід на одного члена сім'ї, який був нижчий загального показника прожиткового мінімуму. Крім того, згідно з дослідженням, 61% споживачів товарів цієї категорії мають постійну роботу.

Нагадаємо, що Україна має намір встановити ввізну ціну на секонд-хенд. За даними Держкомпідприємництва, щорічно в Україну ввозиться по 2 кг секонд-хенду на людину, а його середня декларована вартість становила минулого року 0,4 дол./кг.

Читайте також:

В Україні подорожчає секонд-хенд

Уряд знайшов спосіб обмежити ввезення секонд-хенду

Жити в Києві коштує 6 тисяч на місяць

Життя в Україні дорожчає втричі швидше, ніж ростуть зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: