Секретаріат Ющенка звинуватив у падінні гривні уряд

В СП переконані, що підстав для падіння національної валюти немає. А дешевшає вона, на думку команди Ющенка, через недовіру людей до Кабміну.

В Україні немає передумов для зростання курсу іноземних валют і девальвації гривні, вважає перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак.

"Рахунок фінансових операцій знаходиться в більш-менш задовільному стані, платіжний баланс теж. Ми аналізуємо ситуацію і вважаємо, що зростання курсу долара викликане великими обсягами валюти, яка купується на готівковому ринку", - сказав він.

Підвищений попит на валюту, на переконання Шлапака, спричинений недовірою українських громадян до програм урядової підтримки які зараз презентуються Кабміном Юлії Тимошенко.

"Люди розуміють, що частина цих коштів може вийти на валютний ринок. Я упевнений, що спокійними діями Нацбанку і валютними інтервенціями курс вдасться стабілізувати в тих межах, в яких він є зараз", - відзначив він.

Нагадаємо, протягом останніх днів гривня стрімко подешевшала на готівковому і міжбанківському валютних ринках.

Зокрема, курс долара на міжбанку вже перевищив позначку 8,25 гривні, а в пунктах обміну валют комерційних банків ціна продажу долара наблизилася до такої відмітки.

Читайте також:

Долар на міжбанку подолав 8,25 грн і далі дорожчає

НБУ заборонив банкам заробляти на валюті

За зіпсований долар у банках дають 90 центів

До вересня долар подорожчає до 8,5 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: