Секретарка "з інтимом" у Києві коштує від 6 тисяч на місяць

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Секретарка "з інтимом" у Києві коштує від 6 тисяч на місяць

Керівники фірм усе частіше воліють винаймати "секретуток" замість секретарок

Роботодавці відверто пропонують своїм підлеглим секс в обмін на зарплату.

Оголошення про прийом на роботу розкутих молодих дівчат привабливої зовнішності на ненормований робочий день і високу зарплатню з обов'язковим фото до резюме де-факто є пошуком жінок, що надають сексуальні послуги. Такі секретарки-коханки оплачуються дорожче за звичайних секретарок, ідеться в сюжеті ТСН.

Працівники з персоналу підрахували, що надавати інтим-послуги шефові готова кожна 20-та претендентка на вакансію. Деякі з дівчат приголомшують агентів на співбесідах, бо ж перед такими зізнаннями ніхто на можливість сексуальних обов'язків у вакансії навіть не натякав.

"Вона мені каже: все влаштовує, зарплата, бачу, гарна, але я хочу відразу попередити: я фахівець високого рівня, тому якщо мені доведеться з гендиректором після роботи, то сплата в подвійному розмірі", - пригадує одну с останніх кандидаток директор із персоналу Наталя Бровченко.

Читайте також: За інтим з начальником у Києві пропонують до 6 тис. дол.

"Одна з 20 готова пропонувати цілком інший функціонал, ніж той, що вимагається від вакансії", - підрахувала свої спостереження фахівець із добору кадрів.

Нерідко саме таких дівчат і шукають роботодавці. Інколи про це проголошують відверто та навіть вимагають від кандидаток медичну книжку. Проте здебільшого приховуючи наміри.

Співробітник відділу верифікації Іван Овощников пояснює: висока зарплатня та відсутність досвіду роботи – це перші ознаки, що в оголошенні йдеться саме про сексуальні послуги шефові. Проте іноді додатково вимагається чи-то знання мови, чи-то володіння язиком.

"Пропонують роботу на дому, англійською мовою. Мається на увазі, що дівчина сидітиме перед веб-камерою, можливо, танцювати, роздягатися перед клієнтом", - пояснив він.

Читайте також: Роботодавцям у вакансіях заборонили зазначати стать та вік претендента

Такі вакансії в серйозних кадрових агентствах відразу йдуть у чорний список. Однак потрібних кандидаток роботодавці знаходять і самі за допомогою газет та інтернету. Посада приваблює грошима – зарплати пропонують від 6 тисяч гривень і вище.

Деякі хлопці та дівчата спеціалізуються саме на наданні інтим-послуг. За вечір вони можуть заробляти 2,5-3,5 тисячі гривень – дехто стільки й за місяць не заробить. Легкі гроші – саме це підштовхує багатьох шукати такі підробітки.

Роботодавці відверто пропонують своїм підлеглих інтим

Роботодавці відверто пропонують своїм підлеглих інтим
Наступна публікація