Семенюк бореться за повернення "Озерки"

Голова Фонду держмайна критикує місцеву раду за небажання повертати до державної власності ринок "Озерка".

Ринок "Озерка" в Дніпропетровську (Фото: img.nr2.ru)
Голова ФДМУ вважає, що депутати Дніпропетровської міськради мають сприяти поверненню ринку "Озерка" до державної власності.
Голова Фонду державного майна Валентина Семенюк критикує Дніпропетровську міськраду за небажання займатися питанням повернення до державної власності центрального ринку "Озерка".

Про це Семенюк сказала на прес-конференції в Дніпропетровську. "Повинен підключитися депутатський корпус міськради", - сказала вона. На думку Семенюк, міськрада займає позицію невтручання.

Голова ФДМУ заявила, що наразі завершують процедуру інвентаризації об'єктів ринку, після чого буде ухвалено управлінське рішення фонду, а кошти повернуть покупцеві.

"Гроші лежать на рахунку, але ми не можемо повернути їх, поки не закінчимо процедуру", - сказала вона. За даними дніпропетровського відділення ФДМУ, 70% об'єктів ринку належать державі.

Як відомо, наприкінці 2004 року регіональне відділення ФДМУ в Дніпропетровській області продало компанії "Регіоноптсервіс" (Дніпропетровськ) 94,361% акцій ВАТ "Дніпропетровський центральний ринок", що належали державі, за 50 млн. гривень.

30 травня 2005 року ФДМУ скасував своє рішення про продаж, оскільки з'ясувалося, що приватизацію було проведено з порушеннями.

Нове керівництво ВАТ "Дніпропетровський центральний ринок" оскаржило в суді право власності на підприємство.

Зараз у судах перебував також позов колективного підприємства "Центральний ринок" з вимогою до ФДМУ визнати право власності на ринок "Озерка" за КП.

19 вересня Верховний суд підтвердив відсутність у КП "Центральний ринок" права власності на "Озерку".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: