Семенюк: конкурс по ОПЗ триває

Фонд державного майна України на сьогодні не призупинив конкурс із приватизації держпакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод".

Фонд державного майна України на сьогодні не призупинив конкурс із приватизації держпакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод".

Як передає УНІАН, про це сьогодні повідомила журналістам голова Фонду держмайна Валентина Семенюк.

Валентина Семенюк
Архів
Валентина Семенюк вважає, що президент не має повноважень зупиняти приватизацію ОПЗ
За її словами, оскільки рішення про приватизацію ОПЗ ухвалювалося Кабінетом міністрів, то саме він і повинен ухвалити рішення про призупинення конкурсу.

За інформацією Семенюк, у понеділок відбудеться засідання робочої групи з приватизації Одеського припортового заводу, на якій планується розробити пропозиції щодо ситуації в зв`язку з указом президента про призупинення приватизації цього підприємства, які надалі будуть направлені на розгляд уряду.

Вона зазначила, що на сьогодні продовжується прийом заявок від компаній, які хочуть ознайомитися з інформацією про підприємство, їх загальна кількість зросла до дев`яти.

Як повідомляв iPlus, Кабінет міністрів 8 серпня 2007 року прийняв розпорядження № 641-р "Про затвердження Умов проведення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод".

15 серпня Фонд державного майна України оголосив конкурс із продажу контрольного держпакета акцій ВАТ “Одеський припортовий завод” у розмірі 99,52% статутного фонду. На продаж виставляється 794 703 700 акцій номінальною вартістю 1 грн. Стартова ціна пакета - 2 млрд. 500 тис. грн.

12 вересня президент України Віктор Ющенко своїм Указом призупинив дію розпорядження Кабінету міністрів про приватизацію Одеського припортового заводу.
Конкурс планувалося провести на початку жовтня.

Сьогодні, 14 вересня до Конституційного суду надійшло подання президента щодо конституційності даного рішення Кабінету міністрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: