Семенюк не поверне гроші за Луганськтепловоз

Фонд держмайна не має наміру повертати ВАТ Трансмашхолдинг 292 млн грн, отриманих у результаті продажу 76% акцій Луганськтепловозу.

Трамвай на території Луганськтепловоз (Фото: transport.kuban.info)
Трамвай на території Луганськтепловоз (Фото: transport.kuban.info)
Фонд держмайна не має наміру повертати ВАТ Трансмашхолдинг, що належить Алішеру Усманову, 292 млн грн, отриманих у результаті конкурсного продажу 76% акцій ВАТ ХК Луганськтепловоз.

Про це заявила сьогодні голова Фонду держмайна Валентина Семенюк після засідання Кабміну.

"Я не бачила в очі це рішення, воно приймалося без нашого представника, тому не можу його виконувати", - заявила глава ФДМУ. Вона також зауважила, що вважає рішення, прийняте 25 червня Господарським судом Києва "політичним замовленням". "Ви погляньте, той самий суд увесь час приймає ці рішення", - сказала вона.

Нагадаємо, що 25 червня Госпсуд Києва задовольнив позов ВАТ Дніпровагонмаш у частині визнання недійсним договору купівлі-продажу 76% акцій ВАТ ХК Луганськтепловоз покупцеві, ЗАТ Керуюча компанія Брянський машзавод, що є афільованою структурою ВАТ Трансмашхолдинг (РФ).

Конкурс із продажу 76% акцій ВАТ ХК Луганськтепловоз відбувся 23 березня ц.р. Держпакет акцій був проданий ЗАТ Брянський машзавод за 292 млн грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: