Семенюк: ОПЗ незабаром стане брухтом

Уряд поки не ухвалив рішення щодо повторного проведення конкурсу з продажу Одеського припортового заводу.

Уряд не ухвалив остаточного рішення щодо повторного проведення конкурсу з продажу контрольного пакета акцій Одеського припортового заводу.

ОПЗ
Архів
Одеський припортовий завод, за твердженням Валентини Семенюк може перетворитися на металобрухт
Про це голова Фонду держмайна Валентина Семенюк заявила сьогодні журналістам після засідання Кабінету міністрів.

"Прем`єр-міністр хай розмовляє з президентом і вони розбираються. Рішення не прийняте, є термін – до 17 жовтня – хай працюють", - сказала Семенюк.

За її словами, сьогодні на засіданні уряду ФДМ проінформував про ситуацію, що склалася з приватизацією Одеського припортового заводу після відповідного указу президента.
Голова ФДМ нагадала, що вона завжди виступала проти приватизації Одеського припортового заводу. "Зараз буде 270 дол. за газ, і він (завод) взагалі перетвориться на металобрухт", - вважає вона.

Як повідомляв iPlus, 15 серпня Фонд держмайна оголосив конкурс з продажу контрольного держпакета акцій Одеського припортового заводу в розмірі 99,52% статутного фонду. На продаж виставляється 794 703 700 акцій номінальною вартістю 1 грн. Стартова ціна пакета - 2 млрд. 500 тис. грн.

Конкурс має відбутися через 75 днів, починаючи з 15 серпня - моменту публікації інформації про його проведення в газеті “Відомості приватизації" (орієнтовно, 29 жовтня).

12 вересня президент України Віктор Ющенко своїм указом призупинив дію розпорядження Кабміну від 8 серпня 2007 року №641-р "Про затвердження умов проведення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод".

Того ж дня стало відомо, що до Конституційного суду надійшло конституційне подання Президента щодо конституційності розпорядження Кабміну стосовно ОПЗ.

ВАТ "Одеський припортовий завод" (м. Южний, Одеська обл.) - другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій – з випуску азотних добрив в Україні, спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт.

Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолодження і перевантаження аміаку. Статутний фонд - 798 млн. 544 тис. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: