Семенюк заявляє, що їй повернули "Укртатнафту"

Уряд на прийняв рішення повернути держпакет "Укртатнафти" з управління "Нафтогазу" в розпорядження Фонду держмайна.

Уряд на своєму сьогоднішньому засіданні прийняв рішення повернути державний пакет ЗАТ "Укртатнафта" з управління НАК "Нафтогаз України" в розпорядження Фонду державного майна.

Як передає УНІАН, про це сьогодні після засідання уряду повідомила журналістів голова Фонду держмайна Валентина Семенюк.

Валентина Семенюк
Архів
Голова ФДМУ Валентина Семенюк
"Вирішено весь пакет повернути ФДМ, щодо його розміру хай розбирається робоча група", - сказала Семенюк (УНІАН: Три роки тому Кабмін своєю постановою (№ 1162 від 8 вересня 2004 р.) доручив Фонду держмайна передати до статутного фонду НАК “Нафтогаз України” пакет акцій ЗАТ “Укртатнафта”, що належить державі, у розмірі 43,054% статутного фонду. В цілому частка держави в ЗАТ ”Укртатнафта” становить 61,346%).

При цьому Семенюк зазначила, що оскільки державний пакет акцій, переданий НАК "Нафтогаз України", не був включений до статутного фонду акціонерної компанії, на сьогоднішній день відсутні законодавчі перешкоди для повернення його в розпорядження ФДМ.

Водночас міністр економіки Анатолій Кінах повідомив журналістам, що уряд сьогодні не прийняв остаточне рішення щодо держпакету акцій ”Укртатнафти”. "Рішення відкладене на два тижні до закінчення роботи робочої групи", - сказав Кінах.

Довідка. ЗАТ "Укртатнафта" створене в 1994 році відповідно до указів президентів України і Татарстану на базі Кременчуцького НПЗ. Проектна потужність підприємства становить 18,6 млн. тонн переробки нафти на рік.

61,346% акцій "Укртатнафти" належить державі і передані до статутного фонду НАК "Нафтогаз України", 28% - Міністерству майна і земельних ресурсів Татарстану (у жовтні 2006 року передані в довірче управління ВАТ ”Татнефть”), 8,6% - компанії "Татнефть" (Татарстан), 1,2% акцій володіє ТОВ "Корсан", афільоване з групою "Приват".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: