Сенат США схвалив антикризовий план Обами

У США схвалили план стимулювання національної економіки, який запропонував американський президент.

Сенат США схвалив компромісний план зі стимулювання національної економіки, запропонований адміністрацією президента Барака Обами, у розмірі 787 млрд. дол., передає Associated Press.

За підтримку плану висловилися 60 законодавців, 38 сенаторів проголосували проти. Таким чином, і сенат і конгрес США підтримали план Обами.

Напередодні палата представників конгресу США схвалила цей план. На підтримку законопроекту висловилися 246 законодавців, тоді як 183 конгресмени проголосували проти.

Раніше повідомлялося, що конгрес США і адміністрація Обами розробили компромісний варіант антикризового пакету на суму близько 789 млрд. дол., що знімають суперечності між двома варіантами законопроекту, прийнятими палатою представників (29 січня на суму 820 млрд. дол.) і сенатом США (10 лютого на 838 млрд. дол.).

У свою чергу американський президент привітав ухвалення Конгресом антикризового плану. Обама назвав його "головною віхою на шляху до економічного оздоровлення".
У щорічному радіозверненні до нації президент повідомив, що підпише закон найближчим часом.

Він висловив сподівається, що нова економічна програма дозволить створити до 4 млн. нових робочих місць. Крім цього, план Білого дому припускає збільшення допомоги з безробіття, реконструкції транспортної інфраструктури та інвестицій в нові технології.

Читайте також:

США готові піти на поступки Росії

Історичний документ продали в Нью-Йорку за 3,5 мільйона доларів

Мішель Обама знялась для Vogue

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: