Середня зарплата по Україні збільшилась до 2,7 тисяч гривень

У червні середня зарплата українців збільшилась на 5,2% або на 135 гривень.

У червні середня заробітна плата підвищилася в порівнянні з травнем на 5,2%, або на 135 гривень до 2 708 гривен в місяць, повідомила Державна служба статистики.

Як повідомляється, найвищий рівень зарплат зареєстрований в Києві, де середня зарплата склала 4 098 гривень. Найнижчий рівень зафіксований в Тернопільській області, де середня зарплата склала 2 017 гривень за місяць.

Відмітимо, що з метою покращення інформаційного забезпечення користувачів Держстат з 2010 року почав використовувати комбінований підхід до збору інформації по ринку праці, відповідно до якої підприємства з чисельністю працівників 50 і вище досліджуються в повному об'ємі, з чисельністю працівників від 10 до 49 - вибірково.

У той же час підприємства з чисельністю працівників 10 і менш щомісячно не досліджуються.

Як повідомлялося, в травні середня заробітна плата підвищилася в порівнянні з квітнем на 1,6%, або на 40 гривень до 2 573 гривень в місяць.

Нагадаємо, що у травні 2011 року в середня заробітна плата жителів Києва знизилася на 61 грн - з 3,922 тис. грн у квітні до 3,861 тис. грн у травні. Серед усіх регіонів України це був єдиний показник зменшення середньої зарплати - у всіх інших регіонах вона, хоч трохи, але збільшилася.

Варто також відзначити, що сума заборгованості із виплати зарплат в Україні скоротилася на 6%. Станом на 1 липня 2011 року заборгованість склала 1,2 млрд. грн.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, щоб не почувати себе бідними, 54% українців хочуть отримувати зарплату від 2700 гривень на людину в місяць.

Читайте також:

Українці отримують у конвертах понад 140 мільярдів гривень зарплати

Більшості українців для щастя вистачить зарплати у 2700 гривень

Споживчий кошик українця виявився гіршим, ніж пайок військовополоненого у 1941 році

Життя в Україні дорожчає втричі швидше, ніж ростуть зарплати

Бюджетній сфері загрожує колапс через низькі зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: