Шахрай під виглядом міліціонера видурив у киян 40 тисяч гривень

Дата публікації
Перегляди
2039
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шахрай під виглядом міліціонера видурив у киян 40 тисяч гривень

Зловмисник і жертви "сторгувалися" на 40 тис. гривень

Аби "заробити" ці гроші, зловмиснику було досить одного дзвінка по телефону.

У Голосіївському районі шахрай під виглядом міліціонера вимагав за "звільнення" сина з відділку 10 тисяч доларів. Після телефонної розмови перелякані батьки перерахували зловмиснику половину суми та лише після цього додумалися зв'язатися з сином, пише "Сегодня".

"Він подзвонив на домашній телефон, де живе мама і батько передпенсійного віку. Сказав, що їх син скоїв ДТП, наїхав на людину, яка у важкому стані в реанімації. Після чого нібито намагався втекти з місця аварії. Сина, мовляв, доставили в райуправління. Щоб "закрити питання", співрозмовник попросив перерахувати на банківський рахунок $10 тисяч", - розповіла прес-офіцер Голосіївського райуправління міліції Юлія Мусташ.

Батьки помчали в банк, навіть не передзвонюючи синові, та перерахували частину суми – 40 тисяч грн, які відклали на операцію. Коли повернулися додому, їм знову подзвонили і сказали, що через годину син буде вдома.

"Мама тільки в цей момент подумала, чи не зв'язатися з сином. Виявилося, що з ним ніякого ДТП не було", - повідомила Мусташ.

Витрачені гроші повернути поки що не вдалося. У міліції застерігають від надмірної довірливості, бо кожен день реєструють заяви з подібними випадками і просять громадян правильно реагувати на такі дзвінки.

"Я б порадив відразу телефонувати родичу і перевірити, чи все з ними нормально. Якщо це ніч – набирайте номер 102 і дізнайтеся, чи працює такий співробітник в міліції або чи затриманий ваш родич", - радить начальник ЦГЗ МВС Києва Ігор Михалко.

Дане шахрайство дуже популярно останнім часом, запевняють міліціонери. "Розводять", в основному, вночі. Кажуть, мовляв, ваш син потрапив в міліцію і вимагають за його свободу гроші. Сонні батьки хапають всі заощадження і несуть в руки шахраїв. До речі, часто такі дзвінки поступають з ...тюрем, а на волі посередники забирають ці гроші з рахунків.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2039
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація