Шахраї від імені "Укрпошти" розсилають листи-пастки, аби потім вкрасти гроші з банківських карток

Шахраї від імені "Укрпошти" розсилають листи-пастки, аби потім вкрасти гроші з банківських карток

Фото: Getty Images

Листи від шахраїв надходять на електронну пошту.

Шахраї вигадали новий спосіб, як вкрасти гроші з банківських карток українців. На електронну пошту вони надсилають листи нібито від "Укрпошти", аби виманити номери банківських карток та зняти з них гроші.

Про це повідомив керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський.

"Шановні клієнти! Деякі з Вас отримали на email розсилку нібито від "Укрпошти" з вимогою заплатити 2:15 мита на міжнародну посилку. Це шахрайство! І не з метою зібрати 2:15, а з метою зібрати номери кредитних карток для подальших списань", - написав Смілянський у Facebook.

Він наголосив, що "Укрпошта" не робить такі розсилки, більш того, таких Ваших emails навіть немає в нашій базі. В жодному разі не натискайте на посилання і не давайте номер Вашої картки. Ми робимо все можливе, щоб встановити джерело (це вже точно не "Укрпошта"), щоб запобігти втратам клієнтів (а деякі навіть не наші клієнти). Будьте уважні - в період вірусу шахраї не розслабляються".

Уважаемые клиенты! Некоторые из Вас получили на email рассылку якобы от Укрпошта, с требованием заплатить 2:15 пошлины...

Опубліковано Igor Smelyansky Субота, 5 грудня 2020 р.

Зазначимо, карантин вніс зміни у купівельні звички українців. Від його початку в Інтернеті пропонують свої товари дедалі більше українських виробників. Їхні власники зізнаються, що це їх навчило працювати краще, а юристи застерігають від шахраїв.

Безпечний шопінг: як не потрапити на гачок шахраїв у "чорну п'ятницю"

Безпечний шопінг: як не потрапити на гачок шахраїв у "чорну п'ятницю"

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація