Шахтарі погрожують страйком

Шахтарі "Південно-Донбаської-3" оголосили передстрайковий стан у зв`язку з невиплатою заробітної плати.

Шахтарі "Південно-Донбаської-3" державного підприємства "Донбаської вугільної енергетичної компанії" (м.Вугледар, Донецька область) оголосили передстрайковий стан у зв`язку з невиплатою заробітної плати.

Про це повідомив голова первинної організації Незалежної профспілки гірників шахти "Південно-Донбаської-3" Григорій Даценко.

Він уточнив, що рішення про оголошення передстрайкового стану було ухвалено працівниками шахти вчора. За його словами, на сьогодні борг із зарплати на підприємстві перевищив 16 млн. грн. (травень – 0,5 млн. грн., червень – 5,6 млн. грн., липень – 9,6 млн. грн.). При цьому за червень з працівниками розрахувались лише на 37%.

Даценко відзначив, що в даний час робота на шахті ведеться у звичайному режимі.

Як сказав голова профспілки шахти, у разі невиконання вимог гірників до 20.00 10 серпня працівники основних професій припинять роботу на об`єкті.
"У разі невиконання наших вимог ми зупиняємо роботу, працюватиме лише персонал підтримуючих служб", – сказав Даценко.

Водночас у прес-службі Міністерства вугільної промисловості повідомили, що вчора міністерство переказало на рахунки "ДВЕК" 18 млн. грн. для здійснення виплат зарплат по об`єднанню.

"Учора міністерство перерахувало 18 млн. грн. ДВЕК на зарплати, і питання заборгованості найближчим часом має бути вирішене", – сказала прес-секретар Мінвуглепрому Оксана Олейник, відзначивши при цьому, що тепер рішення питання про погашення боргу перебуває в компетенції керівництва "ДВЕК".

Довідка. Шахту "Південно-Донбаська-3" споруджено в 1985 році. На шахті видобуваються коксівні марки вугілля. У 1998 р. освоєно проектну потужність першої черги шахти, видобуто 1 млн. 200 тис. тонн вугілля. Промислові запаси становлять 157 млн. тонн вугілля.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: