Шахтарі вимагають від Януковича компенсувати більш ніж 5 млрд грн

Шахтарі вимагають від команди Віктора Януковича повернути більш ніж 5 мільярдів гривень збитків, які зазнало Міністерство вугільної промисловості.

Генеральний директор ДП «Свердловантрацит» Олександр Плювако вимагає від команди Віктора Януковича повернути більш ніж 5 мільярдів гривень збитків, які зазнало Міністерство вугільної промисловості. Про це він заявив 13 січня під час телемосту «Твій вибір» в Луганській області.

Плювако навів витяг з листа начальника управління бухгалтерського обліку, звітності та бюджетного фінансування Мінвуглепрому Лесі Лесик, яке вона написала президентові, генпрокуророві та голові СБУ: «За час управління Сергієм Тулубом міністерством (вугільній промисловості - примітка редактора), воно зазнало збитків у розмірі 5 мільярдів 234 мільйони гривень». Поверніть ці гроші і не треба вугільній промисловості ніяких дотацій і інвестицій», - додав Плювако.

Крім того, під час телемосту народний депутат України від фракції БЮТ Наталія Королевська у відповідь на звернення представників ДП «Ровенькиантрацит», пообіцяла, що фракція БЮТ допомогти зберегти ділянку шахти і запаси вугілля обсягом 21 мільйон тонн.

За словами шахтарів, ці запаси намагаються забрати комерційні структури через Міністерство екології.

«Якщо Міністерство хоч пальцем поворушить відносно рішення відносно ділянки шахти, ми заблокуємо його роботу, але не дамо відібрати жодної тонни державного вугілля у «Ровенькиантрацит», - заявила Королевська.

Читайте також:

Королевська: Новий Донбас побудує нова еліта

"Комсомольці-пенсіонери" довели Донбас "до ручки"

Тимошенко збирається потіснити Януковича на Донбасі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: