Шанси на повторення фінансової кризи складають 40%

Фахівці Standard & Poor's лякають світ наближенням другої кризи.

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Рoor's (S&P) опублікувало чергову доповідь, в якій попередило про збільшені ризиків нової хвилі кризи в Європі.

На думку аналітиків агентства, на економічних перспективах регіону негативно позначається зниження ділової впевненості та уповільнення темпів зростання економіки США.

"Ми далі не очікуємо другої хвилі кризи в прямому сенсі цього слова як в цілому в зоні євро, так, зокрема, у Великобританії, однак ми визнаємо підвищення ризиків виникнення чергової рецесії в Західній Європі, - запевнив провідний спеціаліст агентства по економіці Європи Жан-Мішель Сіс.

"В даний час ми прогнозуємо, що вірогідність нової рецесії в Західній Європі становить 40%, хоча, згідно нашого основного прогнозу, ми як і раніше очікуємо мляве і нерівномірне зростання в наступні п'ять років", - додав Сіс.

З урахуванням останніх подій на світових ринках S&P другий раз за п'ять тижнів переглянуло свій прогноз економічного зростання Європи убік зниження на наступні п'ять кварталів. В агентстві чекають, що зростання ВВП зони євро в 2012 р складе 1,1% проти прогнозованих раніше 1,5%.

Нагадаємо, в понеділок, 3 жовтня, рейтингове агентство Fitch Ratings знизило прогноз світового економічного зростання до 2,6% в 2011 році у порівнянні з 3,1% у попередньому прогнозі.

Прогноз на 2012 рік був знижений на 0,7% - до 2,7%, на 2013 рік - на 0,3%, до 3,1%.

Читайте також:

S&P погрожує знизити рейтинги Європи

Врятувати світ від другої кризи можна за 2 трильйони євро

Банківська система ЄС знаходиться на межі колапсу

Сорос лякає світ другою Великою депресією

МВФ придумав, як врятувати Європу від кризи

Обама звинуватив Європу у неефективному протистоянні кризі

Fitch погіршив прогнози розвитку світової економіки

Fitch знизило рейтинг ще однієї країни єврозони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: