Шатдауни на 4 мільярди. У США підрахували втрати через припинення роботи федеральних установ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шатдаун настає через невчасне ухвалення бюджету.

Останні три тимчасові припинення роботи федеральних установ США (шатдаун) обійшлися платникам податків країни приблизно в 4 млрд доларів.

Про це свідчать результати міжпартійного дослідження. Звіт у вівторок опублікували сенатори республіканець Роб Портман та демократ Том Карпер. У документі йдеться про витрати федерального уряду під час повного або часткового припинення роботи протягом 52 днів за останні п'ять років. Про це пише "Інтерфакс".

Із загальної суми у 4 млрд доларів щонайменше 3,7 млрд доларів пішли на виплати держслужбовцям, яких відправили у примусові відпустки.

Сенатори наголошують, що сума витрат набагато більша, бо низка відомств, зокрема Міністерство оборони США, не надали дані.

Новий фінансовий рік у США настає 1 жовтня. Відповідно до 30 вересня повинен бути ухвалений бюджет. Якщо цього не станеться, то настане черговий шатдаун. За бюджетний законопроєкт Палата представників Конгресу США планує голосувати наступного тижня, тож є прогнози на уникнення шатдауна.

Нагадаємо, останній шатдаун у США тривав 35 днів і завершився 25 січня 2019 року. У звіт також були включені припинення роботи уряду в січні 2018 року і в жовтні 2013 року.

Відео Шатдаун на паузі: Трамп підписав законопроект про тимчасове відновлення роботи державних установ

Ближче до ранку за київським часом завершилася найдовша урядова криза в історії країни. І скінчилася вона поразкою президента, чий рейтинг постраждав від неї найбільше. 

Шатдаун на паузі: Трамп підписав законопроект про тимчасове відновлення роботи державних установ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції