Шикарні квартири й елітні авто. ЗМІ виявили шалені статки сім'ї столичного прокурора

Згідно із декларацією Павла Міленіна за 2014 рік, його дохід становив всього 119 тис. грн.

На родину столичного прокурора Київської міської прокуратури № 6 Павла Міленіна записано безліч нерухомості в найдорожчих будинках столиці.

Про це йдеться у розслідуванні програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Журналісти виявили, що у 2012-13 прокурор Павло Міленін став власником квартири на понад 150 кв. м. та гаражного приміщення в одному з найдорожчих будинків столиці - хмарочосі на Кловському узвозі, 7. Вартість прокурорської квартири зараз сягає близько 10 млн грн. Паркомісце в будинку коштує 780 тис. грн. Чиновник запевнив, що в елітну квартиру вкладався з початку її будівництва, з 2003 року, до того, як почав працювати в прокуратурі. В 2003 Павлу Міленіну було лише 22 роки.

Водночас у червні цього року прокурору подарували будинок площею 433 кв м. та 10 соток землі під ним в районі Бортничів. Як вказується в програмі, маєток на цій вулиці набагато меншою площею нині продають за 11, 7 млн грн. Міленін стверджує, що коштовний подарунок зробив батько.

бортничі
bihus.info
Будинок в Бортничах

Крім того, ще чотири квартири, чотири паркомісця та понад 400 квадратних метрів офісів в будинку на Кловському узвозі, 7 записані на батьків прокурора - Олександра та Галію Міленіних. Ринкова ціна такої площі нежилих приміщень в цьому будинку становить від 30 мільйонів гривень.

Водночас на батька прокурора також записана квартира площею 133 кв. м. в у закритому клубному домі "Аркхаус". Квадратний метр тут коштує від 57 тис. грн, тож ринкова ціна цієї квартири родини прокурора - близько 7,5 млн грн, встановили журналісти. Договір купівлі-продажу оформлений кінцем липня цього року, йдеться в розслідуванні.

Більше того, на Олександра Міленіна зареєстрований будинок в Конча-Заспі (Козин) на 1000 квадратних метрів та 30 соток землі під ним. Вказана в документах вартість нерухомості - 4,3 млн грн. Хоча нині нерухомість такої площі в Козині продається за 32 млн грн, зазначається в програмі.

На матір прокурора Міленіна Галію Талібуллівну також записані квартира площею 175 кв.м та гараж на столичній вулиці Паторжинського, 14. 

будинок на паторжинського
bihus.info
Паторжинського, 14

Щодо автопарку прокурора: їздить він на BMW 530d xd 2011 року, купив її в рік випуску (ціна приблизно $ 35 тис. дол.) Чиновник стверджує що купив автівку за 835 тис. грн, за задекларований дохід його родини. На батька прокурора - Олександра - записаний Mercedes-Benz GL 450 2012 року випуску (приблизно 76 тис. дол.). Примітно, що Міленін-старший на початку 2000-их був головним даївцем країни, потім очолював київську міліцію. Нині значиться співзасновником кіровоградського обласного благодійного фонду "Правозахист". Матір прокурора Галія Міленіна працювала в "Сканія Україна", на початку 2000-их реєструвалася як приватний підприємець, надавала комерційні послуги. У березні 2013 знялася з обліку.

Згідно із декларацією Павла Міленіна за 2014 рік, його дохід - 119 тис. грн і 1,6 млн грн - родини.

"З огляду на те, що ринкова ціна нерухомості Міленіних - приблизно 130 млн грн - то збирати гроші родина Міленіних мала почати 80 років тому. Сам прокурор походження коштів у своїх батьків коментувати відмовився, пояснивши це тим, що з батьками давно не проживає і їхніми бізнесовими справами не цікавиться", - зазначають журналісти.

Крім того, виявилося, що прокурор орендує у Вишгородської РДА 2 га біля села Глібівка Вишгородського району, які в нього взяла в суборенду фірма НРБ-клуб.

"У селі Глібівка розташований готель із одноіменною назвою, що належить "НРБ-клуб". ЗМІ пов'язують компанію із російським бізнесменом В'ячеславом Юткіним, який за часів Союзу служив у КДБ", - зауважують в програмі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: