Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шикарні палаци й тенісні корти. Як живуть голови елітних сіл на Київщині

Хороми на 500 квадратів, землі на 50 соток - за них чиновники хочуть отримати не менше 20 мільйонів гривень.

Голови елітних сел навколо Києва роз'їжджають на люксових авто та мають справжні палаци, яким могли б позаздрити й міністри - при зарплаті у п'ять тисяч гривень. Про це йдеться в сюжеті передачі "Гроші".

Селище Іванковичі, що під Києвом, відоме своїми мешканцями: тут є "білий дім" - ні, не Обами, а президента Петра Порошенка, недалеко від нього проживає екс-керівник СБУ Валерій Хорошковський, а ще є маєтки екс-президента Леоніда Кравчука, скандального екс-голови адміністрації Януковича Андрія Клюєва і його брата екс-нардепа Сергія, поруч проживає екс-міністр аграрної політики - Олексій Павленко, а його сусіди - Рінат Ахметов й Юлія Тимошенко.

Його сільський голова - Руслан Єременко. Рік тому його затримували за хабар у 24 тисячі доларів. Суд триває досі.

Не пригадає, як одного дня прокинувся сільським головою, каже - випадково ним став. А от місцеві мешканці подейкують, що в Іванковичах править племінник скандального паливного міністра Януковича, нині очільника Опозиційного блоку - Юрія Бойка, у якого в селі ціла вілла. Натомість молодий голова переконує: він - з бідної сім'ї й за рік заробив 85 тисяч гривень. Каже, що в нього також є мотоцикл, а пересувається на машині Skoda. Щодо свого годинника, то вказав, що він коштує 6 тисяч гривень і йому його подарувала теща. Живе він начебто з батьками дружини.

Також відвідали журналісти й село Хотів, біля селищної ради якого помітили елітні авто. Крім того, у населеному пункті є й величезний будинок, який, як виявилося, належить власнику комунального підприємства села - Волошину Євгену Євгенійовичу, який, розповідають місцеві жителі, отримує 2900 грн зарплати. Водночас у комунальному підприємстві немає навіть тракторів. 

Комунальник не проти продати свій маєток. На сайті з продажів чесно вказує - хороми на 500 квадратів, землі - 50 соток. За все комунальний службовець хоче лише трохи більше 20 мільйонів гривень 

Тим часом у селі комунальники звозили сміття з села просто в поле, а каналізації вже майже не працюють.

Поруч із Волошиним живе і сам голова селища - Микола Григорович Безпечний. Його ділянка навіть має тенісний корт, а поруч із ним живуть дві доньки. Його зарплата - 5 тисяч гривень.

Журналісти нагадали, що на території селища розташоване славнозвісне Хотівське городище  - історична пам'ятка державного значення. На цій території заборонено навіть ходити, бо ж саме тут археологи мали проводити розкопки. Але сьогодні тут зводять справжній палац. Подейкують, належить він раднику президента - аграрному багатію Олегу Косюку.

Відео Як живуть сільські голови, що розпоряджаються найдорожчими землями України

Залиште свій коментар

Вибір редакції