Шість пакетів акцій обленерго продадуть

Кабмін ухвалив рішення про вилучення зі статутного фонду НАК "Енергетична компанія України" шести пакетів акцій обленерго.

Лінія передачі електроенергії
Архів
Держава потроху розпродає акції обленерго.

Міністр економіки Анатолій Кінах підтверджує, що Кабінет міністрів ухвалив рішення про вилучення із статутного фонду Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" шести пакетів акцій енергопостачальних компаній (обленерго). 

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив журналістам після українсько-словенського бізнес-форуму сьогодні в Києві. 

За словами Кінаха, це рішення було ухвалено на засіданні уряду 26 червня. Відповідаючи на запитання, міністр сказав: "Так, рішення ухвалене - це програма приватизації".
Водночас у прес-службі Фонду держмайна відмовилися підтвердити або спростувати цю інформацію до отримання офіційного документа Кабінету міністрів. 

26 червня голова ФДМУ Валентина Семенюк заявила, що на своєму засіданні у вівторок Кабмін за ініціативою ФДМУ вирішив питання про вилучення із статутного фонду НАК "ЕКУ" державних пакетів акцій для подальшого продажу шляхом фондових торгів. 

У квітні Фонд держмайна затвердив «Щомісячний пооб’єктний план-графік виставляння на продаж в квітні-грудні 2007 року пакетів акцій господарських товариств і холдингових компаній», згідно з яким Фонд планував оголосити дати проведення торгів держпакетами 10 обленерго в травні-червні. 

Згідно з документом, на фондові торги передбачалося виставити держпакети ВАТ "ЕК Вінницяобленерго" (розмір пакета 15%), ВАТ «ЕК "Чернівціобленерго" (10%), ВАТ "ЕК "Закарпаттяобленерго" (15%), ВАТ "Черкасиобленерго" (6%) і ВАТ "ЕК "Дніпрообленерго" (15%), "Донецькобленерго" (5,06%), ВАТ "Крименерго" (10%), ВАТ "Волиньобленерго" (15%), ВАТ "Львівобленерго" (26,98%) і ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" (25,01%). 

У червні ФДМ вніс зміни до плану-графіка, виключивши з нього, зокрема, 10 обленерго через те, що їхня приватизація не могла відбутися в передбачені планом терміни. При цьому передбачалося, що дату оголошення біржових торгів буде названо в липні – грудні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: